AÇIK HAVA KUTLAMALARI…

Büyüleyici bahçe düğünleri ya da kumsal törenleri yoluyla açık hava düğünlerinin birçok çift için tercih edilen seçenek haline gelmesi şaşırtıcı değil. Açık hava kutlamaları, düğün dekorunuzu tamamen özelleştirmenize olanak tanır ve genellikle size daha büyük bir konuk listesine ev sahipliği yapma olanağı verir. Hava hakkında endişeleniyorsanız, kuru kalmanızı ve gece boyunca parti yapmanızı sağlamak için birçok muhteşem seçim çerçevesi var.

2022'yi Devralacak Düğün Trendleri

NİCELİKTEN ÇOK KALİTE…

Geçtiğimiz birkaç yıldan sonra, daha küçük düğünlere ev sahipliği yapmanın çok daha yaygın bir seçim olacağı öngörülebilir. Bu zamanlar kesinlikle hayattaki daha küçük çevrelerimizi takdir etmemizi sağladı. Birçok çift, yalnızca yakın arkadaşlarını ve ailesini davet ederek para biriktirmeyi tercih ediyor.

O KİŞİSEL DOKUNUŞ…

Törenden sonra çiftler baş başa baş başa, birbirlerine özel ve anlamlı vakit geçiriyorlar. Genellikle düğün gününüzde, yalnız bir an geçirmek zor olabilir, bu nedenle bu, konuklarınızdan 10 dakika uzakta kalarak kalpten konuşmak ve yeni evli hissini tatmak için harika bir yoldur!

2022'yi Devralacak Düğün Trendleri

2022 GELİN STİLİ…

GELİN AYRI…

Geleneksel bir elbise fikrinden uzaklaşmak istiyorsanız, o zaman ayrı gelinlikler kesinlikle dikkate alınması gereken harika bir seçenektir. Bu stili tül etek, payetli üst veya dantel gibi seçeneklerle kendinize özel yapabilirsiniz – tasarımlar sınırsız!

GELİN CEKETİ…

Artık kendinize ait bir takım elbise ceketiniz olduğuna göre, kocanızın takım elbise ceketini ödünç almanıza gerek kalmayacak! Giderek daha fazla gelin, gelin kıyafetlerinin bir parçası olarak kendi düğün ceketlerini veya hatta özel bir kot ceket giymeyi tercih ediyor.

GELİNLİK…

Elbise giymen gerektiğini kim söyledi? Çok sayıda gelinin muhteşem beyaz bir pantolon veya göz alıcı bir tulumla podyuma çıktığını gördük ve bunun için buradayız! Çok modern ve şık bir tarz ve 2022’de onu sallayan daha fazla gelin görmek için sabırsızlanıyoruz!

2022'yi Devralacak Düğün Trendleri

Victoria Jane aracılığıyla

YİYECEK GÖRKEMLİ YİYECEK…

Açık hava düğünlerinin artmasıyla birlikte çiftler, klasik yemek seçenekleri yerine yemek servisi yapmanın geleneksel olmayan yollarını buluyor. Bu seçenekler arasında pizza fırınları, tuhaf yiyecek kamyonları veya yerel kaynaklı hazır yemek şirketleri yer alıyor! Güne eklemek için çok eğlenceli ve eşsiz bir unsur ve misafirlerinizin onu seveceği garanti! Sonuçta, kim pizzayı sevmez ki?

SOSYAL AKIŞ…

Dünya daha dijital bir çağa geçerken ve düğün boyutları küçülürken, insanların düğünlerini evde arkadaşları ve aileleri için canlı yayınlamayı seçmeleri şaşırtıcı değil. Bazıları için bu garip olabilir, ancak yurtdışında ailesi olan veya katılamayan misafirleri olan birçok kişi için, herkesin özel gününüze dahil olmasını sağlamanın harika bir yolu!

RENK DOKUNUŞLARI…

Allık pembesi, adaçayı yeşili ve beyaz sonsuza kadar zamansız bir düğün paleti olacak olsa da, bir renk patlamasının geri dönüş yaptığını fark ettik. İster ince bir dokunuşla ister daha canlı bir diziyle olsun, çiftler düğünlerini renk kullanımıyla benzersiz kılmanın yollarını buluyorlar. Büyük gününüze renk katacak mısınız?

2022'yi Devralacak Düğün Trendleri

İÇİ DIŞA ÇIKARMAK…

Bizim gibiyseniz ve düğün ilhamına bakmayı seviyorsanız, son trend olan ‘Inside Out’ düğün dekorunu fark etmişsinizdir! Avizeler, yumuşak mobilyalar, perdeler… adını siz koyun! Bir masanın üzerinde asılı duran avizelerle ilgili, stilinize romantizm duygusu getiren bir şey var.

BASİT BİR İYİLİK…

Abartılı iyilikler yavaş yavaş geçmişte kaldı. Gecenin sonunda hiç kullanılmayacak ya da asla masadan kaldırılmayacak küçük bir hediye için çok para harcamanıza gerek yok. Bunun yerine çiftler, yükselen düğün kurabiyesi trendi gibi fikirleri tercih ediyor. Düğün tasarımınıza uyacak şekilde kişiselleştirilebilirler, eve götürmeleri kolaydır ve gecenin sonunda küçük bir tatlı ikramından hoşlanmayanların kabul etmesine izin verin!

2022'yi Devralacak Düğün Trendleri

KÜRK BEBEKLER…

2022, bize evcil hayvan dostu düğünlerin yükselişini getiriyor! Pek çok insan evcil hayvanlarını ya törenin bir parçası olarak ya da sadece bir onur konuğu olarak dahil ediyor. Düğün gününüzde evcil hayvanlarınıza bakacak hizmetler bile var! Mevcut sevimli kıyafetleri unutmadan… Smokin içinde bir köpek gördünüz mü? SEVİMLİ!

BALAYI YEREL…

Seyahat belirsiz bir şey olduğundan, birçok yeni evli, korkunç pansiyon kapanmalarını riske atmak yerine, kendi ülkelerinde seyahat ederek evliliklerini kutlarken buldular. Dünyanın neresinde olursanız olun, ülkenizde henüz keşfetmediğiniz gizli bir mücevher her zaman vardır. Ne de olsa balayı, yeni hayat arkadaşınızla vakit geçirmek ve sevginizi kutlamakla ilgilidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*