Düğününüzü ışıl ışıl yapmak ister misiniz? Büyük gününüze biraz ışıltı katmanın en iyi yollarından biri, düğün dekorunuza ışıklar eklemektir. Peri ışıklarının narin dizilerini, yumuşak titreyen mumları veya çarpıcı şekilde açıkta kalan ampulleri düşünün. Temanız ne olursa olsun, tarzınıza uygun bir düğün ışığı dekoru var! 

YILDIZLI GECE…

Peri ışıklarından sarkan iplerle mekanınızın tavanını gece gökyüzü gibi parlatın. Bu aydınlatma misafirlerinizi sıcak bir parıltıyla saracak ve yıldızlı bir gece gökyüzünün altında oturuyormuş gibi hissetmelerini sağlayacaktır. Bundan daha romantik ne olabilir?

Düğün Işık Dekoru

TİTREŞEN ALEV…

Düğün resepsiyonunuzda yumuşak, romantik bir aydınlatma yaratmanın en iyi yollarından biri konik mum kullanmaktır! Son derece zarif görünüyorlar ve kutlamanıza duygusal bir yakınlık katacak bir ışık parıltısı veriyorlar. Konik mumlar, bol miktarda tatlı bitki örtüsü ile çevrili olduklarında özellikle güzel görünürler.

Düğün Işık Dekoru

MİSAFİRİM OL…

Mum konusunda, açık alevi mekan stilinize dahil etmenin bir başka şık yolu da masalarınızda şamdan kullanmaktır. Bu özellik sadece romantik bir aydınlatma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm mekanınıza büyüleyici bir peri masalı havası verir. Çünkü gerçekten, kim bir şamdana Güzel ve Çirkin’i düşünmeden bakabilir ki ?

Düğün Aydınlatma Dekoru

RETRO DİSKO TOPU…

Hiçbir şey disko topu gibi “partiyi başlatma zamanı” demez! Resepsiyon mekanınıza bir disko topu eklemek, konuklarınıza bol bol iyi melodi ve saatlerce dans ile eğlenceli bir gece geçireceklerini bilmelerini sağlayacaktır. Resepsiyonunuzun nostaljik bir retro havası almasını istiyorsanız, bir disko topu da harikalar yaratır!

Düğün Işık Dekoru

KALIN AMPULLER…

Düğününüzde rustik bir havayı kanalize ediyorsanız, açıkta kalan ampuller mekanınızı aydınlatmanın harika bir yoludur! Bu düğün aydınlatma seçeneği, misafirlerinizi zamanda geriye taşınmış gibi hissettirecek modaya uygun, eski bir görünüme sahiptir.

GÜZEL FENERLER…

Işıkları düğün dekorunuza dahil etmenin eğlenceli bir yolunu arıyorsanız, fenerlerden başkasını aramayın! Bu dinamik seçenek, yalnızca resepsiyon alanınızı yumuşak bir aydınlatmaya boğmakla kalmayacak, tüm odaya şekil katacaktır.

Düğün Işık Dekoru

IŞIK AĞACI…

Çevredeki ağaçları peri ışıklarıyla sararak doğayı düğün stilinizin en önemli parçası yapın. Alanı aydınlatmaya yardımcı olacak ve tüm düğün fotoğraflarınızda aşırı romantik görünecek. Bu stil önerisi kesinlikle bir peri masalı gibi görünüyor!

Düğün Işık Dekoru

GÖZ KAMAŞTIRICI AVİZE…

Düğün dekorunuzun bir parçası olarak bir avizeye sahip olmak, misafirlerinizi tamamen büyüleyecek tamamen zamansız ve zarif bir hava yaratır. Öyleyse neden tamamen peri ışıklarından yapılmış bir avize ile bu duyguyu yükseltmiyorsunuz?! Bir peri ışıklı avizenin eklenmesi, büyüleyici bir pırıltı unsuru eklerken klasik bir kristal avizenin tüm büyüsünü yakalayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*